Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Bitcoin ile Garanti Kazanç Mümkün mü?

Bitcoin ile Garanti Kazanç Mümkün mü?Bitcoin’in son dönemde değerinin ciddi anlamda düşmesi, Bitcoin ile gerçekten garanti kazancın mümkün olup olmadığı sorularını tekrar akıllara getirdi. Soruların cevaplarının verilmesi ise çok kolay görünmüyor.

Bitcoin, fikir olarak kusursuz ve bir o kadar ilgi çekici bir fikirdi. Aracıları ortadan kaldırmak, komisyon vermemek ve daha birçok örnek. Bu fikri değerli bulan kişiler de Bitcoin’e yatırım yaparak kazanç elde ettiler. Ancak daha sonrasında işler biraz değişti. Bitcoin’in neye göre değer kazanıp, neye göre değer kaybettiği pek de anlaşılamamaya başlandı. Şöyle ki Bitcoin fiyat analizi yapan birçok sosyal medya hesabı var. Hatta ünlü yatırımcılar da bu konuda bilgi veriyorlar. Her hafta yapılan analizlere baktığımızda Bitcoin değerinin tutturulamadığını görüyoruz. Birçok veriden yararlanıp, Bitcoin’in değerini bırakın doğru bilmeyi yaklaşamayan birçok kişi olduğu için Bitcoin ile garanti kazançtan bahsetmek çok kolay olmuyor.

İllegal Düzenden Legal Düzene Kayması Gerektiğine İnanılıyor

Bitcoin denildiği anda birçok kişinin aklına bahis sektörü geliyor. Bunun yanında Bitcoin’in kara para aklama ve daha birçok konuda kullanıldığı biliniyor. Bu tip durumlar da Bitcoin’e duyulan güveni fazlasıyla zedeliyor.

Birçok kişinin inancı Bitcoin’in illegal düzenden legal düzene kayması gerektiği yönünde. Ancak bunun nasıl olacağı hakkında da bir fikir belirtilmiyor. Eğer bu şekilde bir gelişme yaşanırsa Bitcoin’in herhangi bir bankadan farkı kalmamış oluyor. Bu da bir kısır döngüye sebep oluyor.

Bitcoin Treni Kaçtı mı?

Birçok kişi artık Bitcoin’den kazanç elde etme döneminin son bulduğuna inanıyor. Değer 100 Dolar civarındayken bu fırsatı değerlendirenler dışında kazanç sağlamanın mümkün olmadığı belirtiliyor. Yaşanan olaylar da Bitcoin’in ne zaman değer kazanacağını, ne zaman değerinin düşeceğini tahmin etmeyi zorlaştırıyor.

Bununla birlikte alt coinlerde halen birtakım fırsatlar bulunduğu belirtiliyor. Tabii ki garanti kazanç söz konusu değil ama yeni çıkan kripto paraların arkasındaki şirketin, bu kripto para teknolojisinin araştırılmasının iyi fırsatlar doğurabileceğine inanılıyor. Her geçen gün yeni bir kripto paranın hizmet vermeye başladığı sektörde, kısacası fırsatlar bitmeyeceğe benziyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top