Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Paribu Hesap Açma Adımları

Paribu Hesap Açma AdımlarıBTC Türk ile birlikte Türkiye’nin en büyük kripto borsası olarak görülen Paribu, 2016 yılında kuruldu. Bitcoin alışverişine izin veren sitenin üyelik adımlarını mercek altına aldık.

Türkiye’de her geçen gün yeni bir Bitcoin borsası açılıyor. Bu da kalitenin ister istemez düşmesine sebep oluyor. Hatta güvenilir olmayan kripto para borsalarının sayısı da son dönemde artmış vaziyette. Paribu ise bunlardan biri değil. Güvenilir olan sitenin hizmetlerine www.paribu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Paribu’ya bağlandığınız anda karşınıza üyelik formu çıkıyor. Ad, soyad, cep telefonu numarası, e-mail adresi ve şifre gibi bilgileri eksiksiz girmenizin ardından Paribu hesabınız açılıyor. Kullanıma geçmek için tarafınıza gönderilen e-mail aktivasyonunu da onaylamak zorundasınız.

Kimlik Belgeleri İsteniyor

  1. Türkiye’de birçok kripto para borsası üyelik aşamasından önce herhangi bir belge talep etmiyor. Ancak siteye yatırım yapmadan önce hemen hemen her site belge talebinde bulunuyor. Bu belgelerin birçoğu adres ve kimlik belgesi oluyor. Paribu ise sadece kimlik belgesini istiyor.
  2. Bu belgeyi hesabınıza giriş yapıp hesap onaylama kısmından onaylayabiliyorsunuz. Bunun yanında sitenin destek ekiplerine mail olarak bu belgeleri iletme şansınız da bulunuyor. Birkaç saat içinde belgeler onaylanıyor ve hesabınız kullanıma açılıyor.
  3. Hesabınızı onaylattıktan sonra Banka Havalesi yöntemiyle günün her saati yatırım yapabilirsiniz. Minimum yatırım limitinde herhangi bir sınır olmadığını görüyoruz. Onaylı hesaplar gün içerisinde maksimum 100.000 TL’lik işlem yapabiliyorlar.
  4. Bununla birlikte VIP üyeliğe benzer bir üyelik tarzının da sitede olduğunu görüyoruz. Yapacağınız yatırımlar birikiyor ve sizleri daha yüksek seviye bir üyeliğe oluşturuyor. Burada günlük 200.000 TL olarak işlem yapabilirsiniz.

Dilediğiniz Şekilde Transfer Yapabilirsiniz

Hesabınızı onaylattıktan sonra dilediğiniz gibi yatırım işlemi yapabildiğinizden bahsettik. Aynı şekilde aktarım noktasında da herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Yatırım yapmak istediğiniz bahis sitesinin Bitcoin cüzdan adresini öğrendikten sonra bu aktarımı yapabilirsiniz.

Güvenle Bitcoin satın alıp, Bitcoin transfer edebileceğiniz Paribu’dan memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top